Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

O nas

Wzrost popularności ciężarków fosforescencyjnych (świecących własnym światłem) nad polskimi wodami zaowocował nawiązaniem współpracy z hiszpańską firmą Turkana Fishing. Ten dynamicznie rozwijający się producent sprzętu wędkarskiego posiada w ofercie m.in. bogaty wybór ciężarków wędkarskich. Kilkadziesiąt różnych kształtów w różnych gramaturach i kolorach, w tym o właściwościach fosforescencyjnych, umożliwia dobranie obciążenia do każdej niemal metody połowu, gatunku ryby oraz warunków pogodowych. Sposób wykonania ciężarków, polegający na pokrywaniu ołowiu farbą lub elastycznym tworzywem sztucznym nie tylko zwiększa skuteczność łowienia ale także chroni środowisko przed niebezpiecznymi związkami ołowiu.

          W ofercie Turkany znajdziecie ponadto szereg wysokiej jakości produktów przeznaczonych do surfcastingu i innych metod połowu, od wędek i kołowrotków, przez wózki plażowe i pokrowce, po wszelkiego rodzaju elementy zestawów i akcesoria.

Witryna stworzona na platformie